Точка C — внутрішня точка відрізка AB, довжина якого дорівнює 20 см. Знайдіть відрізки AC і BC,

якщо: AC: BC = 9:11. Плиз очень нужно дам 20 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Бабакехян Сона.

За умовою відомо, що відрізок AC дорівнює 9 частинам, а відрізок BC - 11 частинам, і загальна довжина AB дорівнює 20 см.

Ми можемо знайти довжину однієї частини (одиниці) обраного відношення:

Довжина однієї частини = AB / (AC + BC)

Довжина однієї частини = 20 см / (9 + 11) = 20 см / 20 = 1 см.

Тепер ми можемо знайти довжини відрізків AC і BC:

AC = 9 * (довжина однієї частини) = 9 * 1 см = 9 см.

BC = 11 * (довжина однієї частини) = 11 * 1 см = 11 см.

Отже, відрізок AC дорівнює 9 см, а відрізок BC дорівнює 11 см.