Очень срочно!!! Помогите.Один с кутів трикутника дорівнює 38° ,а другий – на 16° більший за третій.

Знайдіть невідомі кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбакова Елизавета.

Ответ:38 63 79

Объяснение:

180-38=142

142-16=126

126:2=63

180-38-63=79