7. Знайдіть кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2, 3, 4, 6. Опуклим чи неопуклим вiн

є?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

48°  72°   96°   144°

Объяснение:

Сума кутів чотирикутника 360°. Нехай ∠1=2х°, ∠2=3х°, ∠3=4х°, ∠4=6х°.

2х+3х+4х+6х=360

15х=360;  х=24.

∠1=2*24=48°, ∠2=3*24=72°, ∠3=4*24=96°, ∠4=6*24=144°.