4. Промінь ОК проходить між сторонами кута NOM . Знайдіть кути NOK i MOK , якщо LNOM = 60°, а

градусні міри кутів NOK i MOк відносяться, як 1:5​

Ответы на вопрос

Отвечает Козий Ева.

Ответ:

∠NOK=10°; ∠MOK=50°

Объяснение:

Нехай градусна міра кута ∠NOK буде х; тоді градусна міра кута ∠МОК буде 5х

∠NOM=∠NOK+∠MOK

x+5x=60

6x=60

x=60/6

x=10° градусна міра кута ∠NOK

∠MOK=5x=5*10=50°