Знайдіть суму кутів опуклого восьмикутника 9- клас


Ответы на вопрос

Отвечает Каримбаева Жанира.

Объяснение:

180 × (n-2), де n – число кутів.

180 × (8-2) = 180 × 6 = 1080°

Відповідь: 1080°