На відрізку AB завдовжки 108 см вибрано точку К так, що АК : КВ = 4:5. Знайди довжину відрізків АК

і КВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кадирова Ханум.

Ответ:

АК=48см

КВ=60см

Объяснение:

AK=4x

KB=5x

AB=AK+KB

4x+5x=108

9x=108

x=108/9

x=12

AK=4x=4*12=48см

КВ=5х=5*12=60см

Отвечает Пирожков Дмитрий.

Ответ:

48 см і 60 см

Объяснение:

Умова:

AB=108 cм

АК: КВ = 4:5

АК-?

КВ-?

Нехай,х-коеф пр-п.

Тоді:

4x+5x=108

9x=108

x=12(см)

AK=4*12=48(см)

KB=5*12=60(см)

В:AK=48 см;КВ=60 см.