Діагоналі ромба 10м і 24м. Знайдіть його сторони


Ответы на вопрос

Отвечает Страдаев Павел.
Діагоналі ромба в точці перетину діляться навпіл 
половина діагоналі 10:2 = 5 (м), 24 :2 = 12 (м)
Діагоналі перетинаються під прямим кутом, утворюючи прямокутний трикутник, де сторона ромба є гіпотенузою. За теоремою Піфагора маємо а = √(5² +12²) = √169 = 13 (м)