Діагональ прямокутника дорівнює 30 см, а його сторони відносяться як 3:4. Знайдіть площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Клёнушкина Анастасия.
30=√(9*х в квадраті + 16* х в квадраті)
30=5*х
х=6
Одна сторона=3*6=18
Друга сторона=4*6=24
Площа=18*24=432