Знайдіть площу трапеції основи якої дорівнюють 7см і 12 см а висота 6см


Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.

 \frac{7 + 12}{2}  \times 6 = 57
 s =  \frac{a + b}{2}  \times h