два кола дотикаються зовні відстань між центрами=12 см знайдіть радіуси цих кіл, якщо один із них

більший на 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Пистолетова Лиза.
Нехай одна частина дорівнює х, тоді R1=х,
R2=х+2.
За умовою х+х+2=12,
2х=12-2,
2х=10,
х=10/2=5.
R1=5 см,
R2=5-2=7 см.