Помогите решить задачу!!! Срочно, пожалуйста!! Діагональ паралелограма завдовжки 4см

перпендикулярна до однієї із його сторін і утв. кут 60 градусів з іншою стороною. Знайти площу

Ответы на вопрос

Отвечает Чернышева Олеся.
АВСД паралелограм
ВД діагональ =4 см
Кут АВД=90
Кут ВДА=60
Висота ВН=ВД*sin 60=4* √3/2=2√3
Сторона АД=ВД/cos 60=4 / (1/2)=8
Площа паралелограма=2√3*8=16√3