Пириметер рівнобедряного трикутника дорівнює 35см а бічна сторона дорівнює 14см знайдіть основу

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Бобкова Алина.
35-14-14=35-28=7 (СМ)- основа трикутника (у рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні)