У квадрата площа якого 36см2 вписано коло. Знайдіть довжину цього кола


Ответы на вопрос

Отвечает Карманов Кирилл.
Площа квадрата 36 смт, це означає, що сторона квадрата- 6 см. Якщо коло вписане, то радіус кола буде половина сторони- 6*0.5=3 см. Формула довжини кола c=2*П*R. довжина кола дорівнює c= 2*П*3=6П.