У поямому паралепітеді сторони основи 10 см, 12 см утворюють кут 30 ° , бічна поверхння дорівнює

132 см ² . Знайти обьєм паралепіпеду

Ответы на вопрос

Отвечает Храмкова Арина.
V=Sосн. *h. Висту h визначемо з формули Sб. п. =Р*h, де Р=2*10+2*12=20+24=44(см)-периметр основи. h=132:44=3(cм).
Sосн. =а*b*sin30°=10*12*1/2=60(см2).
Отже, V=60*3=180(см3).