Площа трапеції дорівнює 24см квадратних, а її висота 4 см. Знайти основи трапеції,якщо вони

відносяться як 1:5

Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Вероника.
S = 1/2*(a +b)*h

a + b = S : (1/2 * h)

a = x; b = 5x.

x + 5x = 24 : (1/2 * 4)

6x = 12

x = 12/6 = 2

5x = 5 * 2 = 10

Ответ: 2 см и 10 см.