на стороні вс прямокутника авсd відмітили точку м . знайти площу чотирикуьника амсd якщо ам=13 ,

ab=12 ,bd=20

Ответы на вопрос

Отвечает Островерхова Кристина.
За умовою: АВСD - прямокутник;АМ=13; АВ=12; ВD=20.
Знайти S(АМСD).
ΔАВМ. ВМ²=АМ²-АВ²=169-144=25. ВМ=√25=5.
ΔВСD. ВС²=ВD²-СD²=400-144=256. ВС=√25=16.
МС=ВС-ВМ=16-5=11.
АМСD- трапеція. S(АМСD)=0,5(МС+АD)·СD=0,5(11+16)12=162 ед².