Знайдіть кути рівнобучної трапеції, якщо один з них у 2 рази більший за інший


Ответы на вопрос

Отвечает Закирова Арина.

Сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, дорівнює 180 градусів.

Нехай гострий кут х градусів, тоді тупий кут 2х градусів.

Маємо рівняння

х+2х=180

3х=180

х=60

Гострий кут 60 градусів, тупий кут 60*2=120 градусів.

Відповідь: 60°, 60°, 120°, 120°.

Отвечает Пак Ксения.
У равнобедренной трапеции углы при основании равны. Пусть х° -- острые углы, y° -- тупые углы.
y = 2x
В четырехугольнике сумма градусных мне углов равна 360°.
2х + 2y = 360
2x + 2*2x = 360
2x + 4x = 360
6x = 360
x = 60°
y = 120°
Ответ: 120°; 60°.