У прямокутній трапеції ABCD AD||BC, кут А-прямий, AB=8 см.З вершини С до основи AD опущено

перпендикуляр СК. АК= 7 см. KD= 6 см.Знайти периметр трапеції

Ответы на вопрос

Отвечает Лазарчук Таня.

Розглянемо трикутник КСД - прямокутний.

За теоремою Піфагора СД=√(СК²+КД²)=√(64+36)=√100=10 см.

АД=АК+КД=7+6=13 см.

ВС=АК=7 см.

Р=АВ+ВС+СД+АД=8+7+10+13=38 см.

Відповідь: 38 см.