Обчисліть кути паралелограма ABCD, якщо ∠CAD=42°; ∠ACD=54°


Ответы на вопрос

Отвечает Феоктистова Виктория.

Протилежні кути паралелограма рівні, тому ∠Д=∠В=180-42-54=84°

∠А+∠С=360-84-84=192°

∠А=∠С=192:2=96°

Відповідь: 84°, 84°, 96°, 96°