Периметр паралелограма дорівнює 48 а його висоти відносяться як 5:7 знайдіть довжини паралелограма


Ответы на вопрос

Отвечает Забродина Марина.

Оскільки його висоти відносяться як 5:7 то і бокові сторони теж будуть відноситись як 5:7 5x+7x+5x+7x=48

x=2

5*2=10

7*2=14