Знайти площу рівнобедерного трикутника з основою а=6см та медіаною m=7см, що проведена до основи!

Будь ласка допоможіть!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Стаева Ирка.

у рівнобедреному трикутнику медіана є і висотою.

тому площа трикутника= S=a*h/2=6*7/2=21см2