знайдіть сторони рівнобедриного трикутника якщо його периметер дорівню 22 см а бічна сторона на 2

см більша за основу

Ответы на вопрос

Отвечает Ставецький Назар.
Боковые стороны= х+2
Основание= х

х+х+2+х+2=22
3х+4=22
3х=18
х=6 см(основание)

6+2=8 см (одна боковая сторона)