Гіпотенуза прямокутного трикутника = 5 см , а один з катетів = 3 см . знайти інший катет


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Яна.

c =5 см; a= 3 см

b^2 = c^2 - a^2 = 5^2 - 3^2 = 25 -9 = 16

b = 4 см