Основа рівнобедреного трикутника дорівноє 15 см а бічна сторона 26 см знайдіть периметер


Ответы на вопрос

Отвечает Разгуляева Олеся.

Периметр трикутника: а+а+в де

а-бічні сторони

в- основа

Бічні сторони у рівнобедреного трикутника рівні, тому а=26

Р=26+26+25=77 (См)