Знайдіть площу трикутника сторони якого дорівнюють 10 см 12 см 18 см


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Настя.
S=√p(p-a)(p-b)(p-c)=√20•10•8•2=40√2
p=(10+12+18)/2=20см