Сторони паралелограма дорівнюють 6 і 15 см. Висота проведена до меншої сторони дорівнює 10 см.

Знайти другу висоту паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Хорлампенко Кирилл.

AD=BC=6

AB=CD=15

BN=10

DM-?

Треугольники ADM и ABN подобные

<AMD и <BNA=90°

BN/MD=AB/AD

10/MD=15/6

MD=10*6/15=60/15=4см