основою прямої призми є паралелограм зі сторонами 3 і 4 см та гострим кутом 30 . знайти об'єм

призми ,якщо її бічне ребро дорівнює 8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Zelini Monika.

Ответ:48см^3

Объяснение:

V=H*S(основи)

S=a*h(висота паралелограма)

h=3:2=1,5 (катет,що лежить навпроти кута в 30° дорівнює половині гіпотенузи)

S= 4*1,5=6

V=6*8=48