Помогите пожалуйста решить,желательно с объяснением 1)Знайти об'єм акваріуму ( в літрах),який має

форму прямокутного паралелепіпеда, а його виміри дорівнюють 40см , 300мм, 0,25м 2) В основі прямої призми паралелограм з гострим кутом 30град.,та сторонами 5см і 8см,висота призми дорівнює 18см. Знайти об'єм призми 3) Знайти об'єм правильної трикутної піраміди з основою 6см та висотою 10см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

Объяснение:

1)

40см=4дм

300мм=3дм

0,25м=2,5дм.

V=4*3*2,5=30дм³.

Ответ: 30литров в аквариуме.

2)

V=Sосн*h

Sосн=5*8*sin30°=40*1/2=20см²

V=20*18=360см³

Ответ: 360см³

3)

V=1/3*Sосн*h

Sосн=6²=36см²

V=1/3*36*10=120см³

Ответ: 120см³