Точка с -середина відрізка ав.Знайдіть координати точки а,якщо В(3,-4),С(2,5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаева Тома.

Ответ: A(1;14).

Объяснение:

Оскільки точка С - середина відрізка АВ, то

x_C=\dfrac{x_A+x_B}{2}~~~\Longleftrightarrow~~~ x_A=2x_C-x_B=2\cdot2-3=1\\ \\ y_C=\dfrac{y_A+y_B}{2}~~~\Longleftrightarrow~~~ y_A=2y_C-y_B=2\cdot5-(-4)=14