В трикутнику АВС кут А = 90 градусів кут С = 45 градусів СВ=8см. Знайти довжину сторони АВ


Ответы на вопрос

Отвечает Вараксина Катя.

АВ=СВ*sin∠C=8*sin45°=8*√2/2=4√2/см/