Бічна сторона рівнобедреногг трикутника корінь з 65 см а висота трикутника проведена до його основи

4см .обчисліть площу даного трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Илья.

Ответ:60 см

Объяснение:

Маючи бічну сторону і висоту ∆ можна знайти квадрат половини основи ∆ за теор. Піфагора: (√61)^2-(5)^2=36; Тоді половина основи = √36 = 6. А вся основа = 2*6=12 см. Тепер можна знайти площу (1/2 * висоту * основу - 1/2 * 5 * 12 = 60 см кв.