Периметр прямокутника дорівнює 48 см. Знайдіть сторони прямокутника, якщо точка перетину діагоналей

віддалена від сторони на 4 см

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеева Лола.

Точка перетину рівновіддалена від двох рівних сторін. Таким чином, знайдемо 1 сторону: 4 * 2 = 8

48-8-8 = 32/2 = 16

Відповідь: 1 сторона = 8см; 2 сторона = 16см