Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 5:7 Пожалуйста помогите!!!! Вообще не

понимаю ! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Ответ:

Объяснение:

нехай 1 кут 5х, тоді другий - 7х. сума суміжних кутів 180°, тоді складаємо рівняння

5х+7х=180

12х=180

х=180:12

х=15

тоді перший кут 5*15=75°

а другий - 7*15=105°