ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНОООООО 130 БАЛЛОВ Спростіть вираз 5(–4х + 0,6) +17,5х – 0,25 і знайдіть його

значення, якщо х = 0,8. У відповіді вкажіть знайдене число.

Ответы на вопрос

Отвечает Петухов Михаил.

Объяснение:

5-4х+0,6+17,5х-0,25

0,26-13,5х

-13,5-0,26=-13,24

Если х =0,8 то = -13,24×0,8= - 10,592