Один з кутів що утворилися в результаті перетину двох прямих на 65 градусів менший від

іншого.Знайдіть ці кути.

Ответы на вопрос

Отвечает Беспаленко Екатерина.

Дві прямі перетнулися. Утворилися вертикальні кути. Вертикальні кути рівні між собою. Нехай один із кутів - х, тоді другий(більший на 65*) - x+65. Сума всіх вертикальних кутів - 360*.

Маємо:

х+х+х+65+х+65=360

4x+130=360

4x=230

x=57.5 - менший кут

57.5+65=122.5 - більший кут