Помогите пожалуйста, от этого зависит годовой балл. 1) Знайти об'єм прямокутного паралелепiпеда,

вимiри якого дорiвнюють: 4 см, 6 см, 12 см. 2) Сторона основи правильноï трикутноï призми дорiвнює 4 см, а ïï бiчне ребро 7 см. Знайти площу бiчноï поверхнi призми. 3) Знайдiть об'єм конуса, висота якого дорiвнює 4 см, а дiаметр основи 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Вика.

Ответ:

Объяснение:

1.  V=4*6*12=288(см^3)

2. S=P*H=3*4*7=84(cм^2)

3.V=1/3ПR^2*H=1/3П*6^2*4=48П,   ( R=1/2D=6)