1) Знайти об'єм прямокутного паралелепiпеда, вимiри якого дорiвнюють: 4 см, 6 см, 12 см. 2)

Сторона основи правильноï трикутноï призми дорiвнює 4 см, а ïï бiчне ребро 7 см. Знайти площу бiчноï поверхнi призми 3) Знайдiть об'єм конуса, висота якого дорiвнює 4 см, а дiаметр основи 12 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Порсин Данил.

Ответ:

1) 4*6+12=36

2)4+7=11 разом

Але потрібно бічну тому 7-2=5

12+4=16