70 балов Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнюе 10 см, а кут при основі - 75°. Знайдіть

площу трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Глеб.

Знайдемо кут при вершині:

(180-2×75)°=30°

Площа трикутника дорівнює половині добутку двох сторін на синус кута між ними.

S=0.5×10×0.5×10=25 см²

Відповідь: 25 см².

Если будут вопросы – обращайтесь :)