Обчисли третю сторону трикутника, якщо дві його сторони дорівнюють 8 і 6 см відповідно, а кут між

ними дорівнює 60 ° .

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймарданов Никита.

Нехай сторона а=8 см, сторона в=6 см, ∠ α=60°. Знайдемо сторону с.

За теоремою косинусів

с²=а²+в²-2ав*соs α=64+36-96*(1/2)=52;  с=√52=2√13 см.

Відповідь: 2√13 см