У трикутнику два кути рiвнi 43 и 65 градусiв. Чому дорiвнюе третiй кут? а) 108 б) 72 в) 78 г) 102


Ответы на вопрос

Отвечает Кудра Стас.

Ответ:

72

Объяснение:

43+65=108

180-108=72

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ: б

Объяснение:

сума кутів трикутника = 180 градусів. Отже 180 -(43+65) = 72