Один із кутів прямокутного трикутника дорівнює 30°, а різниця гіпотенузи й меншого катета — 5 см.

Знайдіть ці сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаш Кирилл.

Ответ:

5√3 см ,5 см,10 см

Объяснение:

Менший катет лежить проти меншого кута в 30°.Він дорівнює половині гіпотенузи.За умовою різниця гіпотенузи й меншого катета лорівнює 5 см. Тому катет b=5см,с= 2b=2×5=10 см.

а=√с²-b²=√10²-5²=√75=5√3 см