У прямокутному трикутнику катет 12 см ,а гіпотенуза 13 см. Знайдіть інший катет . Допоможіть будь

ласка ! (˘・_・˘)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамов Камиль.

Ответ:

5 см

Объяснение

По теореме Пифагора:

a^2+b^2=c^2

a,b - катеты

с- гипотенуза

a = \sqrt{13^2-12^2} = \sqrt{25} = 5 см