Знайдіть площу круга , діаметр якого дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Дима.

Ответ:

Площа круга дорівнює 36π см²

Объяснение:

Треба знайти площу круга, діаметр якого дорівнює 12 см.

Формула для обчислення площі круга:

S=πR²,

де R - радіус круга.

Діаметр круга з'єднує дві точки, що лежать на поверхні круга і проходить через його середину. Діаметр дорівнює двом радіусам.

D=2•R, тоді:

S = \pi {\bigg (\dfrac{D}{2} }\bigg)^{2}  =  \dfrac{\pi {D}^{2} }{4}  =   \\  \\  =  \dfrac{ {12}^{2} \pi}{4}  =  \dfrac{144}{4} \pi = 36\pi

Площа круга дорівнює 36π см²

#SPJ5