Знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 2 см і √3 см а кут між ними 60°


Ответы на вопрос

Отвечает Chase Hadley.

Ответ:

Объяснение:

S=absinα=2×√3×sin 60°=2√3×√3/2=3 см²