Знайти площу прямокутного трикутника ,у якого гіпотенуза 37 см,а ожин з катетів 35см


Ответы на вопрос

Отвечает Сватиков Илья.

Ответ:

Объяснение:

Для того щоб знайти площу прямокутного трикутника, мы повиннi знайти другий катет, бо площа прямокутного трикутника дорiвнюе половинi множення катетiв.

Другий катет знайдемо по теореме Пiфагора:

b^2 = 37^2 - 35^2 = 144

Винесемо корiнь квадратний:

b = \sqrt{144} = 12

Знайдемо площу прямокутного трикутника:

1/2 * 144 * 35 = 2520