У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює 20 см, а синус одного з кутів дорівнює 0,6. Знайдіть

периметр трикутника.  Заранее спасибо!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Коломієць Діма.

Ответ:

48 см

Объяснение:

Дано: ΔАВС, АВ=20 см, sinВ=0,6. Знайти Р(АВС).

Синус - відношення протилежного катета до гіпотенузи, отже:

АС/АВ=0,6;  АС/20=0,6;  АС=20*0,6=12 см.

За теоремою Піфагора

ВС=√(АВ²-АС²)=√(400-144)=√256=16 см.

Р=20+12+16=48 см.