Периметр прямокутника дорівнює 20 см. Знайдіть його сторони,якщо одна з них на 2 см менша за другу


Ответы на вопрос

Отвечает Ярышкина Полина.

Напівпериметр прямокутника р=20:2=10 см.

Нехай ширина а=х см, тоді довжина в=х+2 см.

х+х+2=10;   2х=8;   х=4.

а=4 см;  в=9+2=6 см.

Відповідь: 4 см,  6 см.