No2. У прямокутному трикутнику ABC до гіпотенузи проведено висоту ВН. Знайдіть кути трикутника

АВН,якщо кут с дорівнює 25​

Ответы на вопрос

Отвечает Логвинец Милана.

Ответ:

А=65, В=25, Н=90

Объяснение:

АВС - прямокутний В=90 і С=25 зва умловами, отже А=180-В-С=180-90-25=65

Маємо кути А=65 та Н=90 за умовами АВН=180-90-65=25