Обчисліть діагональ прямокутника якщо одна з його сторін дорівнює 75 см а перимитр 230


Ответы на вопрос

Отвечает Тетерлёв Вадим.

2(75+х)=230

75+х=115

х=115-75

х=40 інша сторона

За теоремою Піфагора знайдемо діагональ

75^2+ 40^2=7225

Отже діагональ дорівнює

 \sqrt{7225}

ВІДПОВІДЬ - 85 см