У трикутнику АВС кут між медіаною ВО і висотою ВD дорівнює 30о. Знайдіть ВО, якщо АО=10 см, а DC=4

см.

Ответы на вопрос

Отвечает Микитин Петя.

Ответ: BO=12

Объяснение:

BO - медіана трикутника АВС, отже АО=ОС=10 (за умовами)

DC=4 (за умовами)

ОD=OC-DC=10-4=6

Розглянемо трикутник ВОD: кут В=30, протилежний катет ОD=6, отже гіпотенуза BO=2*ОD=6*2=12

Отвечает Sabievna Gulba.

Ответ: BO=12

Объяснение: